Alt Slider Reklamı

Sitemizin Anasayfasında yer alan alt orta alandaki reklam alanına banner ekleme imkanı sağlamaktadır.

Aylık 50 TL

Üst Slider Reklamı

Sitemizin Anasayfasında yer alan üst alandaki büyük reklam alanına banner ekleme imkanı sağlamaktadır.

Aylık 100 TL

Anasayfa Vitrin İlanı

Sitemizin Anasayfasında yer alan vitrin ilanlarında çıkma imkanı sağlamaktadır.

Aylık 50 TL

VIP İlan Kategorisi

Sitemizin Anasayfasında ve İlçe – Semt sayfalarında yer alan VİP ilan kategorisinde çıkma imkanı sağlar.

Aylık 80 TL

Kategori Üst Sıralaması

Aynı İlçede, Aynı paket türünde ilan veren firmalar 50 TL’lik bakiye arttırması ile bir üst sıraya yükselebilirler. Rakipleriniz de aynı oranda artış sağlayarak üstünüze çıkabilmektedir. Maksimum limit üyelik bedeli (500) + Sıralama Dopingi 500 tl’yi bulduğunda firmanın sıralaması 1000 tl ‘ye en üste sabitlenmektedir. Başka firma 1050 tl teklif edemez, 1000 tl’yi de verse ilk gelen en üstte kalır. Bu doping ile kullanıcı 3 ilçe ve 3 semtte en üstte kalır. Diğer ilçe ve semtler için ilçe ve semt dopinginin satın alınması gerekir.

Doping 20 TL

Üyelik Kategorisi Değiştirme

Alt pakette üyeliğe başlayan üyelerimiz, yıl içerisinde istedikleri zaman fiyat farkını gün oranında hesaplayarak ödemesini yaptıklarında bir üst kategoriye geçebilirler.

Paket Fiyat Farkı

Birden Çok İlçe

İlan verirken eklenmiş olduğunuz ilçelerin haricinde başka ilçelerin sayfalarında da çıkmak istiyorsanız bu dopingi satın alabilirsiniz. Her ücret +1 ilçe içindir.

8 TL

Birden Çok Semt

İlan verirken eklenmiş olduğunuz semtlerin haricinde başka semtlerin sayfalarında da çıkmak istiyorsanız bu dopingi satın alabilirsiniz. Her ücret +1 semt içindir.

3 TL